Tuzla netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Tuzla netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Pendik görüntülü diafon - Şile audio görüntülü diafon - Beykoz audio zil servisi - Kağıthane audio diafon servisi - Şişli diafon servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon sistemleri - Çatalca audio servis - Bağcılar apartman görüntülü diafon servisi - Güngören audio zil servisi - Avcılar nade kapı zili servisi - audio görüntülü konuşma sistemleri - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - en ucuz görüntülü kapı zili fiyatları - Ataşehir kameralı kapı zili servis - Silivri netelsan diafon servisi - görüntüsüz diafon sistemleri - Bakırköy görüntülü diafon sistemleri - Bağcılar nade diafon servisi - ikitelli Apartman görüntülü diafon - Sarıyer kameralı diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı
KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı

Ürün Özellikleri

Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA