Tuzla nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Tuzla nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultanbeyli diafon servisi - Bayrampaşa kameralı diafon tamir - Esenyurt Apartman kameralı diafon - Bakırköy Apartman kameralı diafon - Esenyurt görüntülü diafon tamiri - Bağcılar nade servis - görüntülü kapı zili sistemleri fiyatları - Bahçelievler Apartman kameralı diafon - Küçükçekmece nade diafon servisi - Bakırköy görüntülü diafon sistemleri - Beşiktaş görüntülü diafon tamiri - Topkapı Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü diafon sistemleri hakkında bilgi - Silivri görüntülü diafon tamiri - Silivri görüntülü diafon sistemleri - Bağcılar diafonlu kapı zili servis - Sultangazi Apartman kameralı diafon - audio zil sistemleri - Küçükçekmece görüntülü diafon tamiri - Başakşehir nade servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)
SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapı Ot..

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

ARA
ARA