Tuzla kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Tuzla kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Maltepe audio kapı zili servisi - Bayrampaşa audio görüntülü diafon - Arnavutköy apartman görüntülü diafon servisi - Sancaktepe kameralı diafon servisi - Üsküdar audio görüntülü diafon - Sancaktepe görüntülü diafon - Sultangazi Apartman görüntülü diafon fiyatları - Fatih netelsan kapı zili servisi - audio görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye netelsan kapı zili servisi - audio teknik servis - Çekmeköy nade kapı zili servisi - Kağıthane Apartman kameralı diafon - Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi - Yenibosna Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenyurt netelsan kapı zili servisi - Sultanbeyli kameralı kapı zili servis - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon - Beyoğlu kameralı diafon servisi - Sultanbeyli netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA