Tuzla apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Tuzla apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

kablosuz diafon - Kağıthane kameralı kapı zili servis - Yenibosna netelsan diafon servisi - Güngören Apartman görüntülü diafon fiyatları - Silivri Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar diafonlu kapı zili servis - Avcılar kameralı diafon servisi - Esenler görüntülü diafon sistemleri - Topkapı görüntülü kapı zili servisi - Güngören görüntülü kapı zili servisi - Kağıthane diafon servisi - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - Küçükçekmece audio kapı zili servisi - Bağcılar diafonlu kapı zili servis - görüntülü zil sistemleri - Sultanbeyli görüntülü diafon sistemleri - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - ikitelli Apartman görüntülü diafon - audio villa kit bağlantı şeması - Başakşehir görüntülü kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

ARA
ARA