Tuzla audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Tuzla audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri diafonlu kapı zili servis - Bakırköy nade kapı zili servisi - Kadıköy diafon servisi - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Zeytinburnu netelsan servis - Kağıthane kameralı kapı zili servis - Beşiktaş kameralı kapı zili servis - Sultanbeyli audio kapı zili servisi - Kağıthane audio zil servisi - Başakşehir görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece diafonlu kapı zili servis - Büyükçekmece diafon servisi - Bağcılar görüntülü kapı zili servisi - Beykoz görüntülü diafon sistemleri - Sultangazi görüntülü diafon tamiri - Avcılar diafonlu kapı zili servis - Sancaktepe görüntülü diafon - Kağıthane nade diafon servisi - Şişli kameralı kapı zili servis - netelsan diafon bağlantısı -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA