Tuzla audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Tuzla audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Başakşehir netelsan kapı zili servisi - Beşiktaş kameralı diafon tamir - Sarıyer audio zil servisi - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri - Sultanbeyli audio kapı zili servisi - Arnavutköy audio görüntülü diafon - görüntülü kapı zili fiyatı - Beykoz netelsan kapı zili servisi - Yenibosna netelsan servis - Beykoz kameralı diafon servisi - Fatih görüntülü diafon - Kadıköy audio kapı zili servisi - Arnavutköy kameralı diafon servisi - Yenibosna kameralı diafon tamir - Beykoz Apartman görüntülü diafon - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - Silivri audio görüntülü diafon - Zeytinburnu audio diafon servisi - Bayrampaşa diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı
KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı

Ürün Özellikleri

Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA