Tuzla audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Tuzla audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultanbeyli audio görüntülü diafon - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - commax görüntülü diafon fiyatları - Silivri kameralı diafon servisi - Silivri görüntülü diafon - Topkapı kameralı diafon servisi - kablosuz çaycı diafon sistemleri - Eyüp nade servis - Kartal kameralı diafon tamir - Yenibosna kameralı diafon tamir - Büyükçekmece kameralı diafon servisi - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - Silivri audio görüntülü diafon - Eyüp diafon servisi - Şişli netelsan servis - multitek görüntülü diafon fiyatları - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beykoz audio kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

ARA
ARA