Tuzla nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Tuzla nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

kablosuz çaycı diafon sistemleri - Bakırköy diafon servisi - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Küçükçekmece görüntülü diafon sistemleri - kamera sistemleri fiyatları - Üsküdar audio görüntülü diafon - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Eyüp nade kapı zili servisi - görüntülü diafon şeması - Şile apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü nade servis - Sancaktepe netelsan diafon servisi - Şile nade diafon servisi - Şile Apartman kameralı diafon - Ümraniye Apartman görüntülü diafon - Bayrampaşa görüntülü diafon - Eyüp görüntülü diafon sistemleri - audio diafon fiyat - Bahçelievler nade kapı zili servisi - Silivri apartman görüntülü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

ARA
ARA