Tuzla audio görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Tuzla audio görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

gizli kamera fiyatları - Esenyurt netelsan diafon servisi - Arnavutköy görüntülü kapı zili servisi - Sultangazi nade kapı zili servisi - diafon nasıl bağlanır - Avcılar Apartman görüntülü diafon - Yenibosna audio görüntülü diafon - Fatih görüntülü diafon sistemleri - audio zil bağlantı şeması - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Büyükçekmece audio diafon servisi - ikitelli nade servis - Sultanbeyli apartman görüntülü diafon servisi - Pendik netelsan diafon servisi - Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - ikitelli diafonlu kapı zili servis - Fatih diafonlu kapı zili servis - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar nade kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

ARA
ARA