Tuzla audio görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Tuzla audio görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Küçükçekmece audio görüntülü diafon - Kartal Apartman kameralı diafon - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Sarıyer apartman görüntülü diafon servisi - Bakırköy diafon servisi - Başakşehir nade servis - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Beyoğlu netelsan diafon servisi - Maltepe diafon servisi - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Esenyurt nade servis - kablosuz görüntülü diafon sistemleri - Beşiktaş netelsan kapı zili servisi - Küçükçekmece diafonlu kapı zili servis - Topkapı görüntülü kapı zili servisi - Zeytinburnu kameralı diafon servisi - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Eyüp kameralı kapı zili servis - Beylikdüzü apartman görüntülü diafon servisi - Bayrampaşa kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA