Topkapı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

görüntülü kapı diafonu - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Zeytinburnu nade kapı zili servisi - Şile kameralı kapı zili servis - Sultangazi audio kapı zili servisi - Bağcılar kameralı kapı zili servis - Güngören nade servis - Beylikdüzü netelsan kapı zili servisi - Tuzla Apartman görüntülü diafon - audio diafon arızaları - Esenler kameralı diafon servisi - Sultangazi apartman görüntülü diafon servisi - görüntülü kapı zili sistemleri fiyatları - görüntülü zil sistemleri fiyatları - Beşiktaş görüntülü diafon sistemleri - Güngören görüntülü diafon tamiri - netelsan görüntülü diafon fiyatları - Beyoğlu diafon servisi - Yenibosna apartman görüntülü diafon servisi - Sarıyer audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu
GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA