Topkapı audio kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı audio kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kadıköy kameralı diafon servisi - Bakırköy görüntülü diafon tamiri - Esenyurt Apartman görüntülü diafon - Esenler Apartman kameralı diafon - Beşiktaş audio kapı zili servisi - Avcılar netelsan kapı zili servisi - Ümraniye netelsan diafon servisi - Beşiktaş kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa netelsan kapı zili servisi - Ümraniye Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kartal görüntülü diafon tamiri - interkom sistemi - audio şifreli kapı otomatiği - Esenyurt Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir kameralı diafon tamir - Yenibosna audio servis - Şile Apartman kameralı diafon - Çatalca audio zil servisi - görüntülü ev telefon fiyatları - Maltepe Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

E 12 Sesli Diafon (Kapıcısız)
E 12 Sesli Diafon (Kapıcısız)

BEYAZ 001033

Kapı ile Konuşma
Kapı Otomatiğini Aç..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

ARA
ARA