Topkapı netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Gaziosmanpaşa nade diafon servisi - audıo diafon fiyat listesi - Beyoğlu diafon servisi - Esenler nade kapı zili servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü diafon sistemi fiyatları - Sancaktepe nade kapı zili servisi - Beykoz nade diafon servisi - Fatih diafonlu kapı zili servis - Küçükçekmece netelsan kapı zili servisi - audıo bağlantı şeması - Bağcılar audio zil servisi - Eyüp audio diafon servisi - Ümraniye netelsan kapı zili servisi - Şişli audio diafon servisi - zil paneli fiyatları - Kartal Apartman görüntülü diafon - Güngören diafonlu kapı zili servis - Küçükçekmece audio zil servisi - Esenyurt netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA