Topkapı nade kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı nade kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Üsküdar audio servis - Beşiktaş apartman görüntülü diafon servisi - Bahçelievler netelsan kapı zili servisi - Sultanbeyli netelsan diafon servisi - Topkapı diafon servisi - Ümraniye netelsan diafon servisi - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Silivri diafonlu kapı zili servis - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - görüntüsüz diafon bağlantı şeması - Bahçelievler kameralı diafon tamir - Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar netelsan servis - monitör fiyatları - Topkapı diafonlu kapı zili servis - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi - Güngören kameralı kapı zili servis - Şile audio diafon servisi - apartman kamera sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA