Topkapı kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sarıyer görüntülü diafon - Ataşehir görüntülü diafon tamiri - Güngören apartman görüntülü diafon servisi - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Eyüp nade diafon servisi - Bağcılar audio kapı zili servisi - Ataşehir audio kapı zili servisi - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - Tuzla görüntülü diafon sistemleri - Sultangazi audio zil servisi - Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Ümraniye audio kapı zili servisi - Bağcılar kameralı diafon tamir - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultangazi görüntülü diafon tamiri - audıo diafon fiyat listesi - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon - Silivri görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

ARA
ARA