Topkapı kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih netelsan diafon servisi - Şişli görüntülü diafon tamiri - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - Çatalca görüntülü diafon sistemleri - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Eyüp nade kapı zili servisi - Büyükçekmece kameralı diafon servisi - Fatih görüntülü diafon - Eyüp kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa netelsan servis - Silivri kameralı kapı zili servis - görüntülü diafon sistemleri hakkında bilgi - Küçükçekmece görüntülü kapı zili servisi - görüntülü diafon sistemi fiyatları - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye netelsan kapı zili servisi - Bahçelievler nade kapı zili servisi - audio zil bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz
GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

ARA
ARA