Topkapı kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

ikitelli audio servis - Silivri netelsan servis - Üsküdar kameralı kapı zili servis - multitek görüntülü diafon - görüntülü zil sistemleri fiyatları - Ataşehir kameralı kapı zili servis - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy kameralı diafon tamir - Gaziosmanpaşa Apartman kameralı diafon - Bayrampaşa görüntülü kapı zili servisi - Başakşehir kameralı diafon tamir - Esenyurt kameralı diafon tamir - audio görüntülü diafon en ucuz - Büyükçekmece audio diafon servisi - Esenler Apartman kameralı diafon - Topkapı Apartman görüntülü diafon - Çatalca Apartman kameralı diafon - Sancaktepe netelsan diafon servisi - Üsküdar Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizli..

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

ARA
ARA