Topkapı kameralı diafon tamir

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı kameralı diafon tamir

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bakırköy audio zil servisi - Esenyurt audio görüntülü diafon - Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - Kağıthane Apartman görüntülü diafon - Küçükçekmece audio kapı zili servisi - Bağcılar kameralı diafon servisi - Sarıyer görüntülü diafon sistemleri - Eyüp Apartman kameralı diafon - Ümraniye audio diafon servisi - Beyoğlu netelsan diafon servisi - netelsan diafon fiyat - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Avcılar görüntülü diafon - Beşiktaş kameralı diafon servisi - Tuzla netelsan diafon servisi - Maltepe netelsan diafon servisi - Bahçelievler nade servis - Güngören görüntülü kapı zili servisi - ikitelli görüntülü diafon sistemleri - Sultanbeyli nade kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

1 Buton Kameralı Zil Paneli
1 Buton Kameralı Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA