Topkapı kameralı kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı kameralı kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Başakşehir apartman görüntülü diafon servisi - Kartal Apartman görüntülü diafon - Avcılar görüntülü diafon sistemleri - Sarıyer Apartman görüntülü diafon - Çekmeköy netelsan diafon servisi - ikitelli netelsan servis - Pendik nade servis - Bakırköy netelsan diafon servisi - Başakşehir netelsan diafon servisi - Beyoğlu diafon servisi - Üsküdar audio servis - Bayrampaşa netelsan kapı zili servisi - Sancaktepe diafon servisi - Zeytinburnu netelsan servis - apartman zil sistemleri - Şile kameralı diafon tamir - audio kapı zili şifre değiştirme - Ataşehir Apartman görüntülü diafon - Sancaktepe diafonlu kapı zili servis - Esenler görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

ARA
ARA