Topkapı kameralı kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı kameralı kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Başakşehir apartman görüntülü diafon servisi - Sultanbeyli görüntülü diafon tamiri - Esenler Apartman kameralı diafon - Bağcılar nade diafon servisi - ikitelli diafonlu kapı zili servis - kameralı kapı sistemleri - Gaziosmanpaşa audio görüntülü diafon - Bahçelievler nade diafon servisi - Arnavutköy netelsan kapı zili servisi - Kartal Apartman kameralı diafon - Ataşehir audio zil servisi - Başakşehir kameralı kapı zili servis - Gaziosmanpaşa kameralı diafon tamir - Adalar audio görüntülü diafon - Tuzla audio zil servisi - Ataşehir audio kapı zili servisi - Topkapı audio zil servisi - Beykoz nade diafon servisi - Sancaktepe nade diafon servisi - diafon arızaları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz
GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA