Topkapı kameralı kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı kameralı kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ataşehir kameralı diafon servisi - Adalar görüntülü kapı zili servisi - Pendik netelsan kapı zili servisi - Beykoz nade diafon servisi - Maltepe Apartman kameralı diafon - ikitelli audio görüntülü diafon - Zeytinburnu kameralı diafon servisi - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Beykoz audio zil servisi - Sultangazi nade servis - Fatih audio servis - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - Esenler kameralı kapı zili servis - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Güngören görüntülü diafon - Sultangazi audio kapı zili servisi - Ümraniye görüntülü diafon tamiri - audıo diafon fiyat listesi - Sultangazi netelsan diafon servisi - Sultanbeyli netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA