Topkapı audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Başakşehir audio servis - Avcılar Apartman görüntülü diafon - Kadıköy görüntülü diafon sistemleri - audio villa kit bağlantı şeması - Ümraniye Apartman görüntülü diafon - Bahçelievler netelsan kapı zili servisi - Güngören netelsan kapı zili servisi - Başakşehir görüntülü diafon sistemleri - Avcılar audio zil servisi - Güngören Apartman görüntülü diafon fiyatları - Adalar audio görüntülü diafon - Kartal Apartman kameralı diafon - Büyükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Güngören apartman görüntülü diafon servisi - Çekmeköy audio görüntülü diafon - Esenyurt Apartman görüntülü diafon - Ümraniye nade diafon servisi - Beşiktaş diafon servisi - Sarıyer görüntülü diafon sistemleri - Başakşehir netelsan kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

ARA
ARA