Topkapı audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

ikitelli audio görüntülü diafon - Eyüp Apartman kameralı diafon - Bakırköy audio kapı zili servisi - Yenibosna diafonlu kapı zili servis - görüntülü kapı telefonları - Ataşehir audio görüntülü diafon - Adalar kameralı kapı zili servis - Topkapı Apartman kameralı diafon - Çekmeköy audio kapı zili servisi - Ümraniye görüntülü diafon sistemleri - Küçükçekmece görüntülü diafon tamiri - Ataşehir kameralı diafon tamir - audıo diafon fiyat listesi - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şişli Apartman kameralı diafon - Sancaktepe netelsan diafon servisi - Kartal apartman görüntülü diafon servisi - Şile görüntülü kapı zili servisi - Pendik nade kapı zili servisi - Avcılar kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

GDM 4,3″ Modern
GDM 4,3″ Modern

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

ARA
ARA