Topkapı audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio kameralı diafon - Beykoz Apartman kameralı diafon - Avcılar diafonlu kapı zili servis - audio diafon fiyat - Yenibosna görüntülü diafon - Ümraniye Apartman kameralı diafon - Ümraniye görüntülü diafon - Üsküdar görüntülü diafon - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Ümraniye görüntülü diafon tamiri - Küçükçekmece audio diafon servisi - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - Zeytinburnu audio servis - ikitelli diafon servisi - Çekmeköy audio görüntülü diafon - Maltepe kameralı diafon servisi - Adalar diafon servisi - Beykoz Apartman görüntülü diafon - Adalar audio servis - Adalar Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Hands Free – Daireler Ar
4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Hands Free – Daireler Ar

Ürün Özellikleri

3 Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA