Topkapı netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beşiktaş audio görüntülü diafon - Çatalca netelsan kapı zili servisi - Şişli audio görüntülü diafon - Pendik netelsan servis - Güngören audio servis - Pendik görüntülü diafon tamiri - Adalar Apartman görüntülü diafon - Küçükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Sarıyer diafonlu kapı zili servis - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi - Beylikdüzü Apartman kameralı diafon - Başakşehir diafonlu kapı zili servis - Ataşehir kameralı kapı zili servis - Avcılar kameralı kapı zili servis - Yenibosna audio görüntülü diafon - Fatih görüntülü diafon - Bağcılar netelsan diafon servisi - bina zil sistemleri fiyatları - Fatih görüntülü diafon tamiri - görüntüsüz diafon bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

ARA
ARA