Topkapı nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Topkapı nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bakırköy nade diafon servisi - Tuzla görüntülü diafon sistemleri - ikitelli görüntülü diafon sistemleri - Fatih diafonlu kapı zili servis - Pendik diafon servisi - Topkapı görüntülü diafon tamiri - Gaziosmanpaşa kameralı diafon servisi - ikitelli audio diafon servisi - görüntülü kamera sistemleri - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe görüntülü kapı zili servisi - netelsan diafon kapı zili fiyatları - Bayrampaşa audio zil servisi - audio villa kit bağlantı şeması - Beyoğlu nade diafon servisi - Sultangazi audio zil servisi - Fatih Apartman kameralı diafon - Topkapı kameralı diafon tamir - Küçükçekmece audio diafon servisi - Arnavutköy kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)
SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapı Ot..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Hands Free – Daireler Ar
4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Hands Free – Daireler Ar

Ürün Özellikleri

3 Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

ARA
ARA