Avcılar netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Avcılar netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Tuzla Apartman görüntülü diafon - audio diafon bağlantısı - Bahçelievler görüntülü diafon - Ümraniye audio servis - Çekmeköy nade kapı zili servisi - Avcılar Apartman kameralı diafon - Avcılar görüntülü diafon sistemleri - Arnavutköy görüntülü diafon - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - Maltepe Apartman görüntülü diafon - Şile nade servis - Başakşehir apartman görüntülü diafon servisi - görüntülü zil sistemleri fiyatları - Sultanbeyli görüntülü kapı zili servisi - Bayrampaşa audio kapı zili servisi - audio diafon santrali - Beşiktaş audio diafon servisi - Beyoğlu görüntülü diafon - Çekmeköy diafonlu kapı zili servis - görüntülü konuşma sistemleri fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

ARA
ARA