Ümraniye netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ümraniye netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultanbeyli audio görüntülü diafon - Küçükçekmece diafonlu kapı zili servis - Güngören netelsan servis - kapı otomatiği bağlantı şeması - Kağıthane netelsan servis - ikitelli kameralı diafon tamir - interkom sistemleri - Bakırköy audio görüntülü diafon - Küçükçekmece netelsan kapı zili servisi - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa audio görüntülü diafon - Beyoğlu Apartman kameralı diafon - görüntülü kapı zili fiyatı - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Kadıköy kameralı diafon servisi - Beykoz nade diafon servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çatalca netelsan kapı zili servisi - audio şifreli kapı otomatiği -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

ARA
ARA