Ümraniye netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ümraniye netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane kameralı diafon servisi - Sancaktepe görüntülü diafon sistemleri - Güngören diafonlu kapı zili servis - Yenibosna audio diafon servisi - Sultanbeyli netelsan kapı zili servisi - Sultanbeyli apartman görüntülü diafon servisi - Adalar nade diafon servisi - audıo diafon fiyat listesi - Bağcılar diafon servisi - Pendik Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye görüntülü diafon tamiri - Adalar kameralı diafon tamir - Ümraniye Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler diafonlu kapı zili servis - netelsan diafon bağlantısı - Bakırköy görüntülü diafon tamiri - Zeytinburnu nade diafon servisi - audio basic kameralı dijital zil paneli - Pendik diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon
Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

ARA
ARA