Ümraniye audio kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ümraniye audio kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Üsküdar diafon servisi - Büyükçekmece audio servis - Üsküdar görüntülü kapı zili servisi - Ümraniye görüntülü diafon tamiri - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Yenibosna görüntülü kapı zili servisi - Yenibosna apartman görüntülü diafon servisi - Avcılar Apartman kameralı diafon - Güngören netelsan kapı zili servisi - Bağcılar netelsan diafon servisi - Beyoğlu netelsan diafon servisi - Şile kameralı diafon servisi - Avcılar audio görüntülü diafon - Ataşehir netelsan diafon servisi - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - Bakırköy nade diafon servisi - Ataşehir kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon - Yenibosna netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizli..

7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)
7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)

Ürün Özellikleri

7” TFT Kapasitif Dokunmat..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

ARA
ARA