Ümraniye nade kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ümraniye nade kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beykoz audio diafon servisi - Şile görüntülü kapı zili servisi - Çekmeköy audio görüntülü diafon - Sultanbeyli audio zil servisi - Sultangazi apartman görüntülü diafon servisi - Şişli diafonlu kapı zili servis - Bağcılar diafonlu kapı zili servis - Gaziosmanpaşa Apartman kameralı diafon - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye görüntülü kapı zili servisi - audio bağlantı şemaları - Beykoz audio servis - Avcılar netelsan kapı zili servisi - Şişli audio servis - Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - Beşiktaş Apartman kameralı diafon - Güngören Apartman görüntülü diafon - görüntülü diafon sistemi fiyatları - görüntülü apartman konuşma sistemleri fiyatları - Başakşehir diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA