Ümraniye netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ümraniye netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bakırköy audio servis - audio diafon arızaları - Sultangazi kameralı kapı zili servis - Beyoğlu kameralı kapı zili servis - Çatalca diafonlu kapı zili servis - Bağcılar nade kapı zili servisi - Beylikdüzü audio diafon servisi - multitek diafon - Eyüp audio servis - Başakşehir Apartman kameralı diafon - Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - Üsküdar Apartman görüntülü diafon - audio zil bağlantı şeması - Beykoz diafonlu kapı zili servis - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultangazi Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kağıthane netelsan diafon servisi - Beyoğlu görüntülü diafon sistemleri - Esenler nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

ARA
ARA