Ümraniye netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ümraniye netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio diafon servisi - Başakşehir görüntülü diafon tamiri - Tuzla apartman görüntülü diafon servisi - Büyükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Sancaktepe kameralı diafon servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü kapı zili servisi - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri - Beşiktaş diafonlu kapı zili servis - Küçükçekmece nade servis - Sultanbeyli nade kapı zili servisi - Üsküdar audio görüntülü diafon - Büyükçekmece kameralı diafon tamir - Kartal görüntülü diafon - Eyüp netelsan diafon servisi - Pendik nade kapı zili servisi - güvenlik kamera fiyatları - Büyükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Bakırköy kameralı kapı zili servis - Gaziosmanpaşa audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA