Ümraniye nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ümraniye nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şişli netelsan kapı zili servisi - Üsküdar görüntülü diafon tamiri - Sultangazi netelsan kapı zili servisi - Sultangazi görüntülü diafon - Adalar netelsan diafon servisi - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy audio kapı zili servisi - Bağcılar audio görüntülü diafon - Arnavutköy kameralı diafon tamir - görüntülü kapı otomatiği fiyatları - Ümraniye nade kapı zili servisi - Bayrampaşa kameralı kapı zili servis - Şişli netelsan diafon servisi - Yenibosna netelsan diafon servisi - Topkapı nade kapı zili servisi - Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - Pendik netelsan diafon servisi - Ataşehir nade kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa audio görüntülü diafon - Silivri görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

ARA
ARA