Ümraniye audio görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ümraniye audio görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bahçelievler kameralı diafon servisi - görüntüsüz diafon sistemleri - Kağıthane görüntülü diafon tamiri - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece netelsan servis - Bağcılar nade servis - Çatalca nade diafon servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon - Beşiktaş kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa kameralı kapı zili servis - Şile görüntülü diafon tamiri - Silivri netelsan diafon servisi - Arnavutköy apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü kameralı kapı zili servis - Kağıthane audio servis - Beylikdüzü kameralı diafon tamir - Sancaktepe audio görüntülü diafon - Başakşehir netelsan diafon servisi - Avcılar görüntülü diafon - Tuzla kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

ARA
ARA