Üsküdar görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Üsküdar görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ataşehir audio zil servisi - Şişli diafonlu kapı zili servis - Kağıthane netelsan kapı zili servisi - Güngören kameralı diafon servisi - Küçükçekmece audio zil servisi - Ataşehir görüntülü diafon - Bahçelievler audio servis - Sancaktepe görüntülü kapı zili servisi - Topkapı Apartman kameralı diafon - Topkapı görüntülü kapı zili servisi - Kartal netelsan diafon servisi - Esenler nade kapı zili servisi - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon - Çekmeköy netelsan kapı zili servisi - Kağıthane görüntülü kapı zili servisi - Esenler görüntülü diafon tamiri - Adalar apartman görüntülü diafon servisi - Ataşehir Apartman kameralı diafon - audio diafon bağlantısı - Pendik audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA