Üsküdar görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Üsküdar görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sarıyer apartman görüntülü diafon servisi - nade görüntülü diafon - Küçükçekmece diafon servisi - Ümraniye kameralı diafon tamir - Esenyurt diafon servisi - Tuzla audio kapı zili servisi - Büyükçekmece kameralı diafon tamir - Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi - Üsküdar netelsan kapı zili servisi - Başakşehir netelsan kapı zili servisi - Beşiktaş netelsan servis - Başakşehir kameralı diafon servisi - Ataşehir görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Pendik görüntülü diafon tamiri - Esenyurt görüntülü kapı zili servisi - Bağcılar kameralı diafon servisi - Yenibosna netelsan kapı zili servisi - Esenler netelsan diafon servisi - apartman kapı otomatiği -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

ARA
ARA