Avcılar görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Avcılar görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane Apartman kameralı diafon - Üsküdar Apartman görüntülü diafon - Kağıthane audio zil servisi - Maltepe diafon servisi - Şile kameralı kapı zili servis - apartman diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - görüntülü zil sistemi fiyatları - Kadıköy nade diafon servisi - Çatalca kameralı kapı zili servis - Topkapı görüntülü diafon - Beykoz görüntülü diafon sistemleri - Kartal Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa nade kapı zili servisi - Şişli apartman görüntülü diafon servisi - Bakırköy diafon servisi - Şişli görüntülü kapı zili servisi - Üsküdar görüntülü diafon - netelsan görüntülü diafon fiyatları - Maltepe netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA