Üsküdar netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Üsküdar netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Tuzla kameralı kapı zili servis - Ümraniye diafon servisi - Bağcılar görüntülü kapı zili servisi - görüntülü diafon sistemleri hakkında bilgi - en ucuz görüntülü diafon fiyatları - Güngören netelsan diafon servisi - Beşiktaş audio kapı zili servisi - Beykoz kameralı diafon servisi - Beşiktaş nade kapı zili servisi - Sancaktepe netelsan diafon servisi - Tuzla diafonlu kapı zili servis - Pendik görüntülü diafon sistemleri - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa Apartman kameralı diafon - Maltepe audio görüntülü diafon - Sarıyer kameralı diafon servisi - Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir görüntülü diafon - görüntüsüz diafon sistemleri - audio diafon fiyat listesi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu
GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

ARA
ARA