Üsküdar audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Üsküdar audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Yenibosna görüntülü kapı zili servisi - Sultanbeyli netelsan diafon servisi - Pendik audio diafon servisi - Üsküdar audio görüntülü diafon - görüntülü kapı telefonları - Şile kameralı diafon tamir - Üsküdar netelsan diafon servisi - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Eyüp görüntülü diafon - Ataşehir netelsan kapı zili servisi - Fatih audio görüntülü diafon - Kartal kameralı kapı zili servis - Adalar kameralı diafon tamir - Bakırköy kameralı kapı zili servis - Beşiktaş netelsan servis - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beykoz apartman görüntülü diafon servisi - Bayrampaşa kameralı diafon tamir - Topkapı apartman görüntülü diafon servisi - Küçükçekmece apartman görüntülü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

ARA
ARA