Üsküdar audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Üsküdar audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

diafon markaları - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir nade kapı zili servisi - Kadıköy kameralı diafon servisi - Bayrampaşa audio kapı zili servisi - Kağıthane kameralı kapı zili servis - audio görüntülü diafon en ucuz - Tuzla kameralı diafon tamir - Bahçelievler görüntülü diafon - kapı otomatiği bağlantı şeması - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon - Pendik diafonlu kapı zili servis - Fatih diafonlu kapı zili servis - Beykoz audio diafon servisi - Sarıyer kameralı diafon tamir - Büyükçekmece audio kapı zili servisi - Bahçelievler görüntülü diafon tamiri - Sancaktepe audio kapı zili servisi - Ataşehir audio diafon servisi - Bahçelievler audio diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

ARA
ARA