Üsküdar audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Üsküdar audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beyoğlu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Topkapı Apartman kameralı diafon - Kağıthane görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece netelsan servis - Küçükçekmece diafon servisi - Fatih diafonlu kapı zili servis - Topkapı netelsan diafon servisi - Güngören netelsan kapı zili servisi - Bağcılar netelsan diafon servisi - Çatalca audio görüntülü diafon - ikitelli Apartman görüntülü diafon - Çatalca netelsan servis - görüntülü ev telefon fiyatları - Bağcılar nade servis - Şişli görüntülü diafon sistemleri - Eyüp kameralı diafon servisi - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - mas görüntülü diafon - Şile Apartman kameralı diafon - Arnavutköy apartman görüntülü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizli..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

ARA
ARA