Üsküdar nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Üsküdar nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Avcılar audio servis - Pendik kameralı diafon tamir - Kartal Apartman kameralı diafon - Küçükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Sultanbeyli nade diafon servisi - Esenler diafon servisi - Sultanbeyli netelsan diafon servisi - kablosuz görüntülü kapı zili - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - Kadıköy kameralı diafon servisi - görüntülü zil sistemleri fiyatları - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bahçelievler nade kapı zili servisi - Pendik nade servis - Zeytinburnu audio diafon servisi - audio diafon bağlantı şeması - Gaziosmanpaşa audio kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Beyoğlu nade servis - Arnavutköy audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)
7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)

Ürün Özellikleri

7” TFT Kapasitif Dokunmat..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

ARA
ARA