Üsküdar nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Üsküdar nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri nade diafon servisi - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy nade diafon servisi - Esenyurt Apartman görüntülü diafon - Yenibosna görüntülü diafon - Bakırköy kameralı diafon servisi - Güngören audio zil servisi - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Maltepe Apartman kameralı diafon - Eyüp netelsan diafon servisi - audio zil panelleri fiyat - görüntülü diafon şeması - Eyüp Apartman kameralı diafon - Şile diafonlu kapı zili servis - Arnavutköy kameralı diafon servisi - Topkapı Apartman görüntülü diafon - konuşma sistemleri - Ataşehir görüntülü diafon sistemleri - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü apartman konuşma sistemleri fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA