Yenibosna diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Yenibosna diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ataşehir Apartman görüntülü diafon - Silivri nade servis - Arnavutköy audio zil servisi - Esenyurt audio diafon servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Pendik audio görüntülü diafon - görüntülü apartman konuşma sistemleri fiyatları - Arnavutköy Apartman kameralı diafon - Silivri kameralı diafon servisi - Büyükçekmece görüntülü diafon tamiri - Küçükçekmece görüntülü diafon tamiri - Çatalca audio servis - Topkapı görüntülü kapı zili servisi - Bakırköy netelsan kapı zili servisi - Güngören diafon servisi - Şişli kameralı diafon tamir - Sultangazi görüntülü diafon sistemleri - Avcılar görüntülü kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

ARA
ARA