Yenibosna diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Yenibosna diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Zeytinburnu apartman görüntülü diafon servisi - Şile diafon servisi - Bahçelievler audio zil servisi - mas görüntülü diafon - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Bakırköy kameralı kapı zili servis - Küçükçekmece netelsan diafon servisi - Çekmeköy görüntülü diafon tamiri - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon - Bayrampaşa kameralı diafon tamir - Esenyurt görüntülü kapı zili servisi - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sancaktepe görüntülü diafon sistemleri - audio diafon bağlantı şeması - kameralı diafon sistemleri fiyatları - Topkapı diafonlu kapı zili servis - Ümraniye Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio görüntülü diafon sistemleri - Güngören görüntülü diafon - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

ARA
ARA