Yenibosna audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Yenibosna audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Üsküdar audio diafon servisi - Güngören nade servis - Esenler görüntülü diafon sistemleri - Zeytinburnu audio görüntülü diafon - Sancaktepe audio zil servisi - Çatalca nade servis - multitek diafon fiyatları - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Adalar kameralı diafon tamir - Avcılar audio görüntülü diafon - Büyükçekmece audio görüntülü diafon - Beykoz kameralı diafon servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü kapı zili servisi - Esenyurt audio zil servisi - Kağıthane görüntülü kapı zili servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon sistemleri - Maltepe apartman görüntülü diafon servisi - Kadıköy netelsan diafon servisi - Eyüp audio kapı zili servisi - Arnavutköy audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA