ikitelli görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şişli görüntülü diafon tamiri - audio görüntülü diafon fiyatı - Esenler netelsan kapı zili servisi - Küçükçekmece audio kapı zili servisi - Arnavutköy diafon servisi - Beylikdüzü netelsan kapı zili servisi - görüntülü interkom sistemleri - apartman konuşma sistemleri - Eyüp audio görüntülü diafon - mas görüntülü diafon - Yenibosna Apartman görüntülü diafon - Esenyurt kameralı diafon tamir - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - ikitelli görüntülü diafon - Sarıyer Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar nade diafon servisi - Üsküdar görüntülü diafon tamiri - Beyoğlu diafon servisi - Sultanbeyli Apartman kameralı diafon - Sultanbeyli netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon
Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

SA 301 Sesli Diafon (Kapıcılı)
SA 301 Sesli Diafon (Kapıcılı)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapıcı ..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA