Yenibosna diafonlu kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Yenibosna diafonlu kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

netelsan diafon bağlantısı - multitek görüntülü diafon - Bakırköy kameralı diafon tamir - Sultanbeyli netelsan servis - Büyükçekmece kameralı diafon tamir - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon fiyatları - kapı diafon sistemleri - Beyoğlu kameralı diafon servisi - Bahçelievler diafon servisi - Sultanbeyli görüntülü diafon sistemleri - Beyoğlu audio kapı zili servisi - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Silivri kameralı diafon tamir - Tuzla görüntülü diafon - Maltepe kameralı diafon servisi - Zeytinburnu diafonlu kapı zili servis - Çatalca netelsan diafon servisi - Kadıköy Apartman kameralı diafon - Kartal netelsan kapı zili servisi - Ataşehir görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

ARA
ARA