Yenibosna kameralı diafon tamir

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Yenibosna kameralı diafon tamir

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören görüntülü kapı zili servisi - Kağıthane Apartman kameralı diafon - Üsküdar netelsan kapı zili servisi - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kartal Apartman görüntülü diafon - Ataşehir kameralı diafon servisi - Şişli netelsan kapı zili servisi - Sancaktepe görüntülü diafon - Eyüp netelsan diafon servisi - Küçükçekmece audio servis - Sultangazi apartman görüntülü diafon servisi - Ümraniye kameralı kapı zili servis - audio görüntülü diafon sistemleri - Kartal Apartman kameralı diafon - görüntülü diafon sistemleri izmir - Sultangazi netelsan diafon servisi - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Ümraniye nade diafon servisi - Esenyurt audio diafon servisi - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA