Yenibosna apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Yenibosna apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Topkapı nade kapı zili servisi - Kadıköy Apartman kameralı diafon - Çekmeköy audio kapı zili servisi - Sancaktepe netelsan kapı zili servisi - Büyükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Bayrampaşa Apartman kameralı diafon - Başakşehir Apartman kameralı diafon - Maltepe nade servis - ikitelli netelsan diafon servisi - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü zil fiyatları - Bayrampaşa kameralı diafon tamir - Küçükçekmece netelsan kapı zili servisi - Ümraniye Apartman görüntülü diafon - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon fiyatları - Başakşehir netelsan diafon servisi - Arnavutköy kameralı kapı zili servis - Kartal audio görüntülü diafon - Ümraniye görüntülü diafon - Adalar kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Hands Free – Daireler Ar
4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Hands Free – Daireler Ar

Ürün Özellikleri

3 Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA