Yenibosna kameralı kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Yenibosna kameralı kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çekmeköy görüntülü kapı zili servisi - Büyükçekmece audio kapı zili servisi - Ümraniye görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Gaziosmanpaşa diafon servisi - Esenler audio görüntülü diafon - Pendik audio zil servisi - Beşiktaş netelsan diafon servisi - Ataşehir diafon servisi - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio görüntülü diafon fiyat listesi - Şişli netelsan diafon servisi - Kartal nade servis - Sarıyer kameralı kapı zili servis - Ataşehir görüntülü diafon tamiri - Pendik netelsan servis - Güngören görüntülü kapı zili servisi - Yenibosna nade servis - audio diafon fiyat listesi - Yenibosna Apartman görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizli..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA