Yenibosna netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Yenibosna netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Yenibosna diafon servisi - Beşiktaş netelsan diafon servisi - audio diafon teknik servis - Kadıköy kameralı diafon tamir - Bağcılar kameralı diafon tamir - Sultangazi Apartman görüntülü diafon - Büyükçekmece audio diafon servisi - Çekmeköy kameralı diafon tamir - Ataşehir audio görüntülü diafon - Kadıköy görüntülü diafon tamiri - Esenyurt görüntülü diafon sistemleri - Beyoğlu netelsan kapı zili servisi - Silivri kameralı kapı zili servis - audio bağlantı şemaları - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kağıthane netelsan diafon servisi - Güngören görüntülü diafon sistemleri - Zeytinburnu audio görüntülü diafon - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)
4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)

Ürün Özellikleri

Dokunmatik Butonlu Kullanım

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

ARA
ARA