Yenibosna nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Yenibosna nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane netelsan kapı zili servisi - Kartal apartman görüntülü diafon servisi - Ümraniye görüntülü kapı zili servisi - Zeytinburnu nade servis - Beyoğlu diafon servisi - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - Beyoğlu netelsan diafon servisi - Ataşehir görüntülü diafon tamiri - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - görüntüsüz diafon bağlantı şeması - Esenler audio servis - kameralı diafon sistemleri - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Beykoz Apartman görüntülü diafon - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Bahçelievler audio diafon servisi - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - Güngören diafon servisi - Gaziosmanpaşa audio zil servisi - Beyoğlu Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA