Zeytinburnu audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Zeytinburnu audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Eyüp netelsan kapı zili servisi - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kağıthane diafonlu kapı zili servis - Eyüp görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa netelsan servis - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio zil panelleri fiyat - Şile Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - Çekmeköy audio görüntülü diafon - Büyükçekmece diafonlu kapı zili servis - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kağıthane netelsan diafon servisi - Yenibosna nade servis - Güngören Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şile netelsan diafon servisi - Fatih apartman görüntülü diafon servisi - Sultangazi görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

GDM 4,3″ Modern
GDM 4,3″ Modern

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

ARA
ARA