Zeytinburnu audio kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Zeytinburnu audio kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio zil bağlantı şeması - Yenibosna Apartman kameralı diafon - Sultanbeyli apartman görüntülü diafon servisi - Bahçelievler nade servis - Ataşehir nade diafon servisi - ikitelli kameralı diafon tamir - Topkapı netelsan kapı zili servisi - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Adalar audio zil servisi - audio görüntülü konuşma sistemleri - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy nade kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa nade servis - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Gaziosmanpaşa diafon servisi - Bahçelievler görüntülü diafon - Eyüp netelsan servis - Çekmeköy nade servis - Bayrampaşa diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

ARA
ARA