Zeytinburnu netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Zeytinburnu netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bayrampaşa audio servis - görüntülü telefon fiyatları - Zeytinburnu apartman görüntülü diafon servisi - Beşiktaş nade kapı zili servisi - Beykoz nade diafon servisi - Sultanbeyli diafon servisi - Güngören görüntülü diafon sistemleri - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - Beykoz Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beykoz nade kapı zili servisi - Tuzla apartman görüntülü diafon servisi - Beyoğlu Apartman kameralı diafon - Yenibosna kameralı diafon tamir - Esenler görüntülü diafon sistemleri - Tuzla diafonlu kapı zili servis - Beylikdüzü audio zil servisi - Sultanbeyli Apartman kameralı diafon - Esenler audio zil servisi - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - audio sa 201 kapıcısız diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

ARA
ARA