Zeytinburnu audio zil servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Zeytinburnu audio zil servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio kapı zili şifre değiştirme - Sarıyer netelsan kapı zili servisi - ikitelli netelsan diafon servisi - Başakşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bağcılar netelsan diafon servisi - apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları - Esenler kameralı diafon servisi - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon fiyatları - nade görüntülü diafon - Zeytinburnu audio kapı zili servisi - Silivri audio diafon servisi - Ümraniye kameralı diafon servisi - kapı otomatiği bağlantı şeması - Beykoz Apartman görüntülü diafon - Eyüp diafonlu kapı zili servis - Esenler netelsan diafon servisi - Şişli görüntülü diafon - ikitelli Apartman kameralı diafon - ikitelli apartman görüntülü diafon servisi - Topkapı görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

ARA
ARA