Zeytinburnu kameralı kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Zeytinburnu kameralı kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ataşehir audio kapı zili servisi - Sancaktepe görüntülü diafon - Üsküdar audio görüntülü diafon - Maltepe diafon servisi - Sultangazi görüntülü diafon sistemleri - Kadıköy Apartman kameralı diafon - Kağıthane kameralı diafon servisi - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Beyoğlu audio kapı zili servisi - Esenler kameralı diafon tamir - Sultangazi netelsan diafon servisi - Eyüp Apartman görüntülü diafon - Çatalca görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa audio kapı zili servisi - Topkapı görüntülü kapı zili servisi - Esenler görüntülü diafon - Bakırköy diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA