Zeytinburnu kameralı kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Zeytinburnu kameralı kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Pendik görüntülü diafon tamiri - Küçükçekmece audio servis - Ataşehir audio zil servisi - Tuzla netelsan servis - Esenyurt görüntülü diafon sistemleri - Sultangazi netelsan diafon servisi - Beykoz görüntülü diafon tamiri - ev alarm sistemleri fiyatları - Şile görüntülü diafon tamiri - Beşiktaş görüntülü kapı zili servisi - Kağıthane nade kapı zili servisi - audio kapı zili şifre değiştirme - Silivri audio diafon servisi - netelsan görüntülü diafon - Güngören audio zil servisi - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri - Şile apartman görüntülü diafon servisi - ikitelli görüntülü diafon tamiri - Üsküdar diafonlu kapı zili servis - görüntülü zil sistemleri fiyat -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA