Zeytinburnu netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Zeytinburnu netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih kameralı diafon servisi - Kartal nade diafon servisi - Esenyurt Apartman görüntülü diafon fiyatları - Zeytinburnu diafonlu kapı zili servis - Ataşehir Apartman görüntülü diafon - Beşiktaş kameralı diafon tamir - Beşiktaş netelsan diafon servisi - Şile görüntülü kapı zili servisi - Şile apartman görüntülü diafon servisi - Üsküdar kameralı kapı zili servis - apartman zil sistemleri - Çatalca Apartman kameralı diafon - Bahçelievler netelsan servis - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy görüntülü diafon tamiri - audio sesli diafon bağlantı şeması - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - kameralı diafon sistemleri fiyatları - Arnavutköy netelsan diafon servisi - audio kapı zili bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu
GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

GDL 7″
GDL 7″

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″ Ekran boyutu. F..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

ARA
ARA