görüntülü kapı diafonu

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

görüntülü kapı diafonu

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören diafonlu kapı zili servis - Şişli netelsan diafon servisi - görüntülü kapı zili fiyatları - apartman diafon sistemleri fiyatları - Bakırköy nade servis - Büyükçekmece diafon servisi - Topkapı görüntülü diafon tamiri - Pendik audio zil servisi - Avcılar görüntülü diafon - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çatalca diafon servisi - netelsan görüntülü diafon fiyatları - Beylikdüzü nade kapı zili servisi - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - audio görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Beyoğlu görüntülü diafon - Esenler netelsan kapı zili servisi - Çekmeköy netelsan kapı zili servisi - Sarıyer diafon servisi - Beşiktaş görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA