görüntülü kapı diafonu

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

görüntülü kapı diafonu

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi - Adalar görüntülü kapı zili servisi - Esenyurt netelsan kapı zili servisi - Topkapı netelsan kapı zili servisi - Topkapı görüntülü diafon - Yenibosna görüntülü diafon - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü apartman konuşma sistemleri fiyatları - Bahçelievler kameralı diafon servisi - Sarıyer kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa apartman görüntülü diafon servisi - Gaziosmanpaşa nade diafon servisi - Sultangazi nade servis - Şişli audio kapı zili servisi - Çatalca nade diafon servisi - Çekmeköy diafonlu kapı zili servis - Sancaktepe audio kapı zili servisi - Bağcılar kameralı kapı zili servis - Çekmeköy nade kapı zili servisi - Silivri Apartman görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA