mas görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

mas görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bahçelievler görüntülü diafon - Sancaktepe diafon servisi - diafon sistemleri fiyatları - Gaziosmanpaşa netelsan servis - diafon santrali bağlantı şeması - Kağıthane nade servis - Kartal görüntülü diafon tamiri - Bakırköy kameralı diafon tamir - Avcılar netelsan diafon servisi - Topkapı audio servis - Şişli nade kapı zili servisi - Esenyurt görüntülü diafon - Fatih audio diafon servisi - Şile Apartman kameralı diafon - Beykoz diafonlu kapı zili servis - kameralı diafon servisi - Kağıthane nade diafon servisi - Silivri apartman görüntülü diafon servisi - Zeytinburnu görüntülü diafon tamiri - Yenibosna netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA