mas görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

mas görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Zeytinburnu nade kapı zili servisi - Silivri diafon servisi - Fatih görüntülü diafon tamiri - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - Çekmeköy diafon servisi - Maltepe audio kapı zili servisi - Yenibosna diafon servisi - ikitelli kameralı diafon servisi - Silivri audio görüntülü diafon - Adalar Apartman kameralı diafon - diafonlu zil fiyatları - görüntüsüz diafon sistemleri - audio apartman konuşma sistemleri - Ataşehir görüntülü diafon sistemleri - Pendik Apartman görüntülü diafon - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - Esenler görüntülü diafon tamiri - Kadıköy netelsan diafon servisi - apartman görüntülü diafon sistemleri - Tuzla audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizli..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA