mas görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

mas görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Yenibosna apartman görüntülü diafon servisi - Beykoz diafonlu kapı zili servis - Maltepe audio zil servisi - Çekmeköy görüntülü kapı zili servisi - apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları - Silivri audio servis - Zeytinburnu nade kapı zili servisi - Esenler netelsan diafon servisi - Bakırköy netelsan kapı zili servisi - görüntüsüz diafon bağlantı şeması - Arnavutköy netelsan kapı zili servisi - Fatih görüntülü kapı zili servisi - Bakırköy görüntülü diafon - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi - mas interkom fiyat listesi - Küçükçekmece netelsan diafon servisi - Zeytinburnu kameralı diafon servisi - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon - Eyüp audio servis - Fatih audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı
Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA