mas görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

mas görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beyoğlu görüntülü kapı zili servisi - Sultangazi netelsan servis - Topkapı netelsan kapı zili servisi - Büyükçekmece diafon servisi - Şişli kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa audio servis - Eyüp görüntülü diafon sistemleri - Bayrampaşa diafon servisi - Çekmeköy audio kapı zili servisi - Beşiktaş apartman görüntülü diafon servisi - Kartal kameralı diafon tamir - Gaziosmanpaşa diafonlu kapı zili servis - Esenler diafonlu kapı zili servis - görüntülü diafon sistemi fiyatları - Topkapı Apartman görüntülü diafon fiyatları - Avcılar görüntülü diafon tamiri - apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları - ikitelli netelsan kapı zili servisi - multitek görüntülü diafon - Eyüp apartman görüntülü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

GDM 4,3″ Modern
GDM 4,3″ Modern

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

ARA
ARA