audio görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bayrampaşa diafonlu kapı zili servis - netelsan diafon fiyat - Tuzla audio zil servisi - audio diafon bağlantı şeması - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü diafon sistemleri hakkında bilgi - Kadıköy görüntülü diafon tamiri - Şişli Apartman görüntülü diafon - görüntülü kapı telefonu - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir kameralı diafon servisi - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa audio servis - Şile audio diafon servisi - Yenibosna nade diafon servisi - Ataşehir Apartman kameralı diafon - Topkapı nade kapı zili servisi - mas interkom fiyat listesi - Büyükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Esenyurt görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı
Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

ARA
ARA