audio görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Yenibosna diafonlu kapı zili servis - Bayrampaşa audio servis - Kadıköy kameralı diafon servisi - Üsküdar nade kapı zili servisi - ikitelli Apartman kameralı diafon - Sultanbeyli kameralı kapı zili servis - Başakşehir Apartman görüntülü diafon - Sultanbeyli netelsan diafon servisi - audio teknik servis - Bahçelievler Apartman kameralı diafon - Beşiktaş kameralı kapı zili servis - Beşiktaş netelsan kapı zili servisi - Esenyurt audio zil servisi - Esenler audio diafon servisi - Beylikdüzü audio görüntülü diafon - görüntülü diafon sistemleri hakkında bilgi - Şile görüntülü diafon tamiri - Fatih kameralı diafon servisi - Pendik audio kapı zili servisi - Çekmeköy audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA